KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16737261
nr 1673 7261
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1939, Träd, 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:53:05
17/1 11:54:30